+38 067 67 144 77 
  Україна, Черкаська обл., м. Монастирище 

 

10:20:20+6S

Серед комплексних добрив, до складу яких входить більше двох елементів, які забезпечують харчування рослини, найбільш популярним для застосування на грунтах нечорноземної зони визнано складне добриво нітроамофоска 10:20:20+6.

Хімічна взаємодія протягом одного технологічного циклу, яке відбувається між основними вихідними елементами, завершується отриманням складного добрива.

 

У підсумку, в кожній з гранул NPK 10:20:20+6 присутній азот, фосфор, калій, а також додаткові компоненти.

 

Комплексне добриво NPK 10:20:20+6 являє собою один із прикладів сучасного, заснованого на наукових дослідженнях, підходу до забезпечення ефективного харчування вирощуваних культур. Різне співвідношення NPK в тукосуміші це не тільки багаторазове підвищення родючості грунтів відповідно до агрохімічного аналізу, але і можливість застосовувати добриво строго відповідно до індивідуальних особливостей кожної з сільгоспкультур.

 

 

Добриво NPK 10:20:20+6 містить в висококонцентрованих вигляді, доступну форму елементів, життєво необхідних для вирощуваних рослин. Така легкодоступна форма виражається в першу чергу у відмінній здатності до розчинення в грунті.

 

Крім того, застосування NPK 10:20:20+6 відбувається на будь-якому етапі вегетативного розвитку культур. Користь з такого поєднання і концентрації поживних речовин витягують не тільки рослини. Фермерські господарства значно скорочують свої витрати, пов'язані з транспортуванням та процесом внесення добрив. Виграють також і споживачі сільгосппродукції.

 

Застосування NPK 10:20:20+6 знижує концентрацію нітратів в кінцевому продукті, а також зменшує ступінь впливу шкідливого впливу на навколишнє середовище. Екологічним можна вважати навіть виробництво комплексних добрив.

Воно значно безпечніше для атмосфери, ніж виробництво інших складних добрив.

 

Приймаючи рішення нітроамофоска NPK 10:20:20+6 купити, ви повинні не тільки ознайомитися з перевагами даного типу добрива, які полягають в:

  • Повному забезпеченні рослин комплексним харчуванням;
  • Значне підвищення врожайності;
  • Посилення морозостійкості;
  • Зниженні захворюваності такими хворобами, як коренева гниль, борошниста роса, іржа;
  • Забезпеченні гарної міцності стебла і захисту від вилягання.

Рішення купити NPK 10:20:20+6 це ще й необхідність провести попередній комплексний аналіз умов, в яких будуть вирощуватися сільгоспкультури. Чи будете ви використовувати добриво для основного або передпосівного внесення, або для підгодівлі. Для яких ґрунтів і культур призначене добриво. Наприклад, для глинистих важких грунтів NPK 10:20:20+6 вноситься під зяблеву оранку, восени.

МІНЕРАЛЬНІ ДОБРИВА

ЗАКУПІВЛЯ ТОВАРНОГО ЗЕРНА

НАСІННЯ ТА ПЕСТИЦИДИ

 

 

Контакти

 +38 067 67 144 77 
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
  Україна, Черкаська обл., м. Монастирище 
All rights reserved
2014 - 2022
Development - «Webhit»